Podpořte nás – “sponzoři, kariéra”

„Kariéra“

Vítejte v sekci, ve které hledáme cokoliv nebo kohokoliv. Nebojte se udělat skvělou kariéru právě u Runnnig Sushi. Nabízíme dynamicky se rozvíjející kapelu, skvělý kariérní růst a motivující systém odměn v podobě dobrého pocitu z výborně odvedené práce.


Hledáme menegera

Jako každá kapela i my bychom chtěli mít člověka, který se o nás bude starat skoro jako o své malé kapelní dítě. Jsme skromní, takže hledáme někoho, kdo by nám občas sehnal nějaký koncert v dobrých klubech, dostal nás na nejvýznamnější tuzemské i zahraniční festivaly, do televize a rádií, staral se o finance (především ty naše), pomohl s nahráváním desky, tvorbou videoklipů a tak vůbec. To vše by samozřejmě dělal především z lásky k nám (všem nebo jednotlivcům) a bez honoráře. Ano, ano – tedy za málo peněz, hodně muziky. Zájemci, hlaste se rychle. Netřeba dodávat, že o takto lukrativní nabídku bude velký zájem a pravděpodobně si nového managera vybereme velmi rychle.


Hledáme bedňáka

Je to tak, máme svá léta a neustálé tahání nástrojů a vybavení se již teď projevuje na našich tělech. Zejména poté, co si Stoupa pořídil Nejtěžší bednu světa, kterou musí táhnout nejméně 8 lidí, dva koně, 1 traktor a sem tam vypomůže i jeřáb Potain Maxi MD Range. Za skromnou stravu a pití nabízíme např. strhané zádové svalstvo, přetrhané vazy a s největší pravděpodobností i kýlu.


Hledáme řidiče

Kdo se má pořád dohadovat o tom, na koho zbude černý Petr a bude řídit, odvážet nástroje a rozvážet zdecimovaný zbytek kapely? Požadavky jsou jednoduché: aktivní řidič s platnými doklady, znalostí jízdy s kolem připevněným na jednom šroubu, uměním řídit i ve chvíli, kdy je přední sklo bombardováno hořčicí a nejlépe s vlastním automobilem. Preferujeme devítimístnou dodávku s plným barem, dobrým rádiem narvaným skvělou hudbou a výbornou náladu a touhu odvést nás kdykoli a kamkoli. Nabízíme možnost pořádně projet vlastní auto, projezdit naftu a poznat spoustu nových míst se skvělou a zábavnou partou.


Hledáme kuchaře

Těstoviny s kečupem jsou sice bezva, ale už jsme jich trochu přejedení a chtělo by to změnu. Není potřeba býti šéfkuchařem v luxusní restauraci, stačí umět vařit alespoň o špetku lépe než my. Nabízíme především perfektně vylízané talíře beze zbytků. Jo… a umíme výborně chválit dobrá jídla.

„Sponzoři“

Toto je sekce nejvzácnější. Jsou zde uvedena jména všech osob, které nám neuvěřitelně pomáhají a podporují nás naprosto nezištným způsobem. Jsme vděčni… RS


Brotherer David (david nevařil:david@nevercook.me) – marketing all in one

Víťa ne však Víťa Vávra, ale mnohem, mnohem lepší Víťa – zvuk, mix, nahrávání …

Pan Valstimílek Kopetschke a osazení Krumlovské boudy + jeho skvělá žena Sváťa a dcera Pája

Olém a Věrka i s chatičkou v Jitravě

Kapitán s tetou a slapská rezidence

Pan Krett a jeho auto, které nás dovezlo i s nástroji do St. Gallenu a to vše s jedním šroubem na kole

Kamík – polomanagerka, avšak plně vokalistka

Jarda Moravec – neuvěřitelné foto naprosto uvěřitelné kapely

Brotherer no. II – klip již skoro je ;-)

Jezz první studio a naprostá trpělivost

Mirek Votchi – druhé studio a úplně stejná trpělivost

Marek Zelený – zvuk jako ze žurnálu a rady do života

Prof. Ondra – Brněnský oblastní manager

Mapiš chodí na naše koncerty poctivěji než do kostela