Bavte se s námi – “fórum”

 1. Mrtvo napsal:

  Vy jste se na to vyprdli?

 2. Dany napsal:

  Wow! Great to find a post knckniog my socks off!

 3. Sisam napsal:

  Third Flower My spouse and that i have alaerdy been now delighted that Albert could carry out his reports due to the tips he had by way of your web content. It is actually now and again perplexing to only often be making a gift of ways which many people might have

 4. Eulalia napsal:

  Přizne1m se že mi nedalo a heladl jsem reichiho na FB:). Možne1 jsem šťoural, ale nemůžu se nezeptat, jestli vyche1zed z fantasie, nebo me1 vlastned ze1žitky, protože všechny jeho poveddky jsou…no…bolesti se nebojedm, ale zažedt bych je nechtěl…diplomaticky řečeno:).Ne teda že bych mu do toho kafral, ale jestli zažil medru vfdprasku o ktere9m pedše, tak klobouk dolů…Nefalšovane9ho masochistu(-ku) co by samotnou bolested dosahl orgasmu jsem ještě nepotkal (ale pokecal bych rad:))

 5. Anonymní napsal:

  That is so cool!
  Congrats Daniel and all the band!
  Loved it!

 6. Saruman napsal:

  Tome neni to Mates od nas na nej email mam :)

  d

 7. Tomík (Running Sushi) napsal:

  Ahoj Matěji, dostali jsme od tebe dotaz odeslaný z kontaktního formuláře, díky za něj, ale neuvedl jsi žádný kontakt, nemáme ti proto jak odpovědět. Nezbývá tedy než doufat, že si to přečteš tady. Nápověda k tvému dotazu zní: Pokud je ti podobně jako nám, hledej ve svém mládí, kdy jsme byli rybáři. Ahoj, T.

 8. admiral napsal:

  Do noveho roku 2013 preje celemu vasemu hudebne-zabavnemu telesu zdravi a vyprodane sportovni areny i konzertni haly admiral.
  At zije admiral!

 9. saruman napsal:

  Saruman zdravi RS z Cejlonu :) d

 10. saruman napsal:

  Ahoj Všichni,

  díky moc za povzbudivé komentáře. Nám s ehrálo jako ve snu bylo to super a moc se těšíme na další koncerty. Máme připravené nové písničky a piškuntálie :).

  Zatím

  B.c

 11. Mirek napsal:

  Ahoj RS! Vas koncert U Rafa se mi opravdu hodne libil. Chodime na vas leta, protoze se taktrochu zname a proto jste se mi i taktrochu vzdycky libili. Ted jsem ale citil velkou + zmenu. Fakt vam to slape a je videt/slyset, ze delate to co chcete. Moc mne tesi, kam jste to za 10 let dotahli a drzim palce at vam to jede dal. M.

 12. Ondřej napsal:

  Hola hola kapelko, jste úžasní! Vaše poslední koncerty, na kterých jsme byly s partou byly úžasné a rozjeté, těšíme se na další i na vaše video.

  Onřej a jeho parta :-)

 13. kocicinka napsal:

  hlavně, abyste se vrátili celí :)

  a kdybyste věděli někdo o zkušebně, tak sem s ní!!

 14. saruman napsal:

  Zdravim vsechny z Wyomingu !!! Je to tady super samej kanon :] tesim se na hrani snad jiz v novem mejste se B.c.

 15. mihulin napsal:

  Taak dneska akce na Svijanskych slavnostech, uz se tesime, celej Liberec jede na vas, snad kapela vydrzi trochu strizliva az do vystoupeni… At zije Admiral!

 16. Sarumen napsal:

  Je tady někdo ?????

  :)

  D

 17. saruman napsal:

  Lola běží o život !!!

  Díky Lolo za krásné přání do nového roku a hnedka ti posílám složenku na 1 000 000 kč budeme je opravdu potřebovat jelikož plány na 2011 jsou velkolepé. Jinak kuřecí nářez nejsme to opravdu ne jsme přísně ultravegánská kapela nežere nic co má stín – takže maximálně jsme nářez z imaginárního celeru.
  Samozřejmě, že hudba musí sloužit k vlastnímu pobavení – přeci po nás nechceš, aby jsme hráli něco co nás nebaví – třeba vegetariánský gotický agro metal s přídechem křesťanského ultragrindu ?

  Zuzka má určitě předpoklady stát se superstar – stejně jako další 10 na 5 lidí na téhle planetě a upřímě jí to přeji :)

  Jinak hodně dechu a lásky do nového roku Lolo a těším se na sponzorský dárek zaujmeš hend první místo v našem seznamu.

  díky moc

  Zdraví Saruman

 18. misticjoe napsal:

  Vše, co bych chtěl napsat, je na soukromou korespondenci, která nebude nijak lichotivá – to mohu s klidným svědomím říct rovnou. Mám neodbytný pocit, že something bad happend, neb bych řekl, že Zuzka měla daleko lepší předpoklady, než tohle… Sorry to zbytek “ensemblé”, ale je to tak.
  Nemáte pořádný sponzoring, nemáte jméno, nemáte renomé, nemáte nic. Pokud jste jen partička stylu Kuřecí nářez “pro vlastní pobavení vše”, pak to beru samozřejmě zpět… Ale pořád – :lola:

 19. saruman napsal:

  Papáčky :):):)

  Se těším na návštěvu jižní ho srdece české republiky :)

  hola budvar

  S

 20. hojna napsal:

  Cédo samozřejmě bude, co se týče koncertů, tak budeme rádi za tip kde bychom měli hrát. Running Sushi – bez práce koláče.

 21. saruman napsal:

  papáčky :)S

 22. Bobo napsal:

  No dobrý dobrý, pěkný koncert. Ale už je na čase vydat ňáký to cédo, páč na koncert se nedá vždycky dostat.

 23. saruman napsal:

  První otázka do soutěže by mohlo být nějaký drsný písmenko v Paskvil abecedě :)S

 24. hojna napsal:

  Pěkný e-mail, Saurone. To by nevymyslel jen tak ledajakej Jouda.

 25. Sauron napsal:

  Vizita, vsichni do pozoru!

 26. saruman napsal:

  čauky smraďoši :)

  D

Komentář